Marlena & Kuba

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  Marlenka to piękna dziewczyna, która zgłosiła się do mnie po dodatek ślubny do welonu. Aby podkreślić jej delikatna urodę, sztworzyłam wianuszek z koralikami i kilkoma kwiatkami inspirowanymi jej bukietem. Dzięki uprzejmości Pary Młodej zamieszczam zdjęcie oraz kilka przemiłych słów od Panny Młodej:”Na ślub wybrałam wianuszek z perełek dopełnionych kolorowymi i białymi kwiatami. Wszyscy goście byli zachwyceni. A ja dzięki czułam się naturalnie i wyjątkowo. Anelis Atelier to pełen profesjonalizm nie tylko w wykonaniu , ale i w podejściu do klientek. Rady i twórcze podejście Anelis Atelier pomogły mi spełnić marzenia i poczuć się jak w bajce”

 

Z tą wyjątkową parą miałam przyjemność spotkać się kilka dni po ich ślubie podczas sesji zdjęciowej. Już jako małżonka Marelena założyła nieco odważniejszą wersję wianka. Oto co napisała po sesji:

„Wszyscy podziwiali naszą sesję ślubną, mówiąc, że płynie z nich magia. Wszystko dzięki wianuszkowi Anelis Atelier. Piekna kolorowa kompozycja jak z naturalnych świeżo zebranych kwiatów, które były idealnym dopełnieniem mojej sukienki. Wszystko sprawiło, że czułam się wyjątkowo, a dziś patrząc na zdjęcia, wiem, że były to magiczne chwile.”

Drogiej Parze Młodej życzę spełnienia marzeń, radości oraz samych szczęśliwychi pogodnych dni w życiu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.